Background

Coworking


COWORKING – (współ)pracuj z nami!

 

Idea coworkingu, pojmowanego jako praca we wspólnej przestrzeni, daje możliwość zmniejszenia kosztu najmu własnego biura do wynajęcia biurka. Nie masz ochoty siedzieć w domu sam, masz dosyć dzielenia jednej przestrzeni do pracy i życia – coworking jest właśnie dla Ciebie!

Coworking to idea wspólnego biura. Znana od początku XXI wieku, jednak w ostatnich latach powraca  w odświeżonej formie. W czasach, kiedy możemy pracować zdalnie i chcemy założyć własny biznes, a   nie mamy odpowiednich możliwości finansowych, otworzenie własnej działalności staje się możliwe.

U swoich początków coworking, ze względu na aspekt ekonomiczny, szukał miejsc w opuszczonych  warsztatach, magazynach, halach fabrycznych. Od tego czasu wiele się zmieniło i obecnie biura  coworkingowe często znajdują się po prostu w biurowcach. My, chcąc stworzyć luźniejszą i bardziej  przyjazną atmosferę, postanowiliśmy zaaranżować piętro we wnętrzu jednej ze starych poznańskich  kamienic.

Wychodzimy z założenia, że wystrój miejsca pracy jest bardzo ważny, dlatego starannie    zaplanowaliśmy całą architekturę wnętrza, łącząc ze sobą prostotę i użyteczność z niebanalnymi  pomysłami na zaaranżowanie przestrzeni.

Nie samą pracą żyje człowiek, dlatego postaraliśmy się, by połączyć przestrzeń pracy z miejscem do wypoczynku i szukania inspiracji – w końcu nie bez powodu siedziby Apple’a, Google’a czy Facebook’a posiadają wnętrza sprzyjające kreatywnemu myśleniu. W naszej siedzibie znajduje się przestronna kuchnia, w której możecie zakosztować jednej z lepszych kaw w Poznaniu, obejrzeć film na flipcharcie, zagrać na konsoli czy spróbować łakoci od Maltida Dulzura.

Macie swoje pomysły? Może chcecie zorganizować pokaz, spotkanie kreatywne, warsztaty czy wykład? Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły – piszcie do nas: kontakt

Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies.
Akceptuje
x