Wynajem mini biura

Ze względu na dużą powierzchnię, którą zajmuje Biurcoo, udało nam się wygospodarować oddzielne przestrzenie służące jako mini biura dla tych, którzy pracują już w zespołach i chcą mieć więcej prywatności, ale nadal interesuje ich atmosfera coworkingu. Posiadamy kilka biur różniących się od siebie wielkością i wystrojem, dlatego po więcej informacji zapraszamy do kontaktu

ORGANIZACJA SPOTKAŃ

Szukasz ciekawej przestrzeni, która zrobi wrażenie na odwiedzającym? Dobrze trafiłeś! Biurcoo jest pomyślane, zarówno jako przestrzeń do pracy, jak i kreatywnej inspiracji. Doskonale sprawdzi się dla osób z branży kreatywnej, ale także zrobi wrażenie na osobach, które szukają miejsca z klasą i na odpowiednim poziomie.

To, co nas wyróżnia, to również profesjonalna obsługa. Pomożemy zająć się kompleksową organizacją spotkań, począwszy od przygotowania materiałów (ulotki, foldery, informatory), a skończywszy na smakowitym i efektownym poczęstunku.

Duża przestrzeń i liczne pomieszczenia, pozwolą nam na wydzielenie przestrzeni odpowiedniej dla Ciebie. Chcesz przeprowadzić szkolenie, warsztaty, kurs, korepetycje, spotkanie branżowe – zgłoś się do nas. Wspólnie ustalimy miejsce i harmonogram wydarzenia.

Wynajem sali spotkań

Sala spotkań stanowi idealne rozwiązanie dla spotkań w mniejszym gronie.
Do sali wchodzi się wprost z klatki schodowej, co zapewnia intymność w przypadku sesji coachingowych czy terapii psychologicznych.
Aranżacja sali zależy od potrzeb klienta. Mogą to być stoły i krzesła biurowe, fotele z małym stolikiem lub szklany stół z modnymi krzesełkami.

Sala jest jasna, a zielone akcenty nadają jej świeżego charakteru. Wynajmujący salę mają zapewnioną obsługę oraz wodę i ciepłe napoje. Istnieje dodatkowo możliwość wypożyczenia projektora, ekranu i skorzystania z usług skanu/ksera.

Na spotkania w większym gronie (do 12 osób) proponujemy jedną z sal open space.

 

USŁUGI DODATKOWE

◦ Wypożyczenie projektora multimedialnego – 1 godzina 20 zł
◦ Wynajem szafki – 1 miesiąc 50 zł (przy wynajmie biurka standard plus w pakiecie miesięcznym, szafka w cenie)
◦ Wynajem monitora – 1 miesiąc 70 zł
◦ Skrzynka pocztowa – 1 miesiąc 50 zł (cena obejmuje obsługę korespondencji)
◦ Możliwość wskazywania adresu – dla klientów abonamentowych 120 zł – opłata roczna

***Jesteś zainteresowany więcej niż jedną usługą, powiedz nam o tym, a my przygotujemy specjalny pakiet dla Ciebie.

PONADTO DO DYSPOZYCJI:

Recepcja wraz z obsługą Internet kablowy WiFi Flipchart
Wyposażona kuchnia Dystrybutor do wody Budka telefoniczna

Druk

Posiadamy kolorową drukarkę. Jest ona do dyspozycji naszych coworkerów. Jeśli jednak zaproponowane przez nas w pakietach ilości kopii, nie są wystarczające, istnieje możliwość wykupienia dodatkowych stron. Pakiet skierowany jest głównie do osób, które mają w Biurcoo małe pakiety godzinowe lub duże zapotrzebowanie w tej materii.
Proponowane pakiety:
◦ 1 200 kopii czarno-białych i 250 kopii kolorowych 200 zł
◦ 2 400 kopii czarno-białych 200 zł
◦ 500 kopii kolorowych 200 zł

Udogodnienia

Lokalizacja w centrum miasta
Łatwy dojazd komunikacją miejską
Parking na placu Wolności
Kawiarenki, restauracje i sklepy w pobliżu

facebook
biurcoo