Event: Spotkanie i szkolenie kontaktów biznesowych – Projekt Wspierania Przedsiębiorczości- Poznań 25.06.2014

Zapraszamy na event: „Spotkanie i szkolenie kontaktów biznesowych PWP Poznań 25.06.2014″ organizowaną przez PWP, szkolenie 10:00 – 16:00, spotkanie 18:00 – 20:00

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE TUTAJ

Często zdarza się nam, że dostajemy kontakt do innej osoby i nie wykorzystujemy go? Nie wiemy co zrobić z nim dalej. Patrzymy na wizytówkę i najczęściej ląduje ona głęboko w szufladzie biurka, bo stwierdzamy, że to nie to o co nam chodziło. Błąd!

Zastanawialiście się co by było, gdyby okazało się, że to Wy możecie pomóc tej osobie i dzięki temu nawiązać przez nią kolejne kontakty i w ten właśnie sposób dotrzeć do Waszego docelowego klienta?

Zmień perspektywę patrzenia z „w czym może mi się ta osoba przydać?” na: ” jak ja mogę pomóc tej osobie?”. Tu nie chodzi o pracę charytatywną – wręcz przeciwnie! Zdziwicie się, jakie będą efekty i kiedy robienie prawdziwego biznesu zaczniecie nie od siebie, ale od drugiej osoby!

Na szkoleniu PWP dowiesz się jak to zrobić.

Zostało tylko kilka dni i tylko kilka wolnych miejsc!

Po szkoleniu Wydarzenie Specjalne: networking czyli nawiązywanie kontaktów biznesowych. Koszt wstępu: 40zł.

Byliśmy na takim spotkaniu i wiemy, że informacje oraz kontakty nawiązane w trakcie tego jednego wieczoru potrafią zmienić sposób patrzenia na własny biznes o 180 stopni.

 • Znajomości tam nawiązane, potrafią przekształcić się w fantastyczne i długoterminowe kontakty biznesowe a także przyjaźnie.

  [box]25.06. ŚRODA w Biurcoo Coworking

  10:00 start szkolenia

  17:30 konkurs (atrakcyjne nagrody!!)

  18:00 networking i dobra zabawa
  [/box]

  Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!!! UWAGA: dla 5 pierwszych chętnych coworkerów,