Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie w Biurcoo!

Spotkanie jednego z nielicznych specjalistów od naturalnego żywienia i MAKROBIOTYKI w Polsce – Kazimierzem Kłodawskim.

[box type=”bio”]Jak być radosnym i twórczym? Co robić, aby pozytywna energia i samopoczucie nie opuszczały nas przez cały dzień?

Co robić, aby odnosić sukcesy zawodowe i realizować plany życiowe?

Jak być odpornym na stres? Co możemy zrobić aby być zdrowym i wyleczyć się z różnego rodzaju przypadłości i chorób?

Wiele z nas wie, że prawidłowe odżywianie mają ogromny wpływ na to, jak się czujemy, co myślimy i co robimy.[/box]

Makrobiotyka to filozofia życia oraz dieta, która pomaga uporać się z największymi bolączkami naszej cywilizacji: stresem, problemach z trawieniem, otyłością, chorobami nowotworowymi.

[box]„Zmęczenie to pierwsze stadium choroby, sygnał od organizmu, że coś dzieje się nie tak. Zdrowy organizm potrzebuje 4-6 h snu i ma energię, aby sprostać najtrudniejszym nawet zadaniom przez cały dzień”mówi P. Kłodawski.[/box] Karzimierz Kłodawski

Pan Kazimierz to niesamowity człowiek o ogromnej wiedzy, nie tylko z zakresu makrobiotyki ale także medycyny tradycyjnej, filozofii Wschodu oraz zielarstwa. Napisał kilka książek, m.in. bestsellerowy „Rok z makrobiotyką”, która zawiera cenne wskazówki na temat zdrowego odżywiania a także masę smacznych przepisów

Wielu z nas jest jeszcze na tyle młodym i sprawnym, że nie czuje potrzeby zastanawiać się nad stanem własnego zdrowia.

Dlatego wykład ten dedykujemy również Waszym rodzicom i najbliższym, którzy być może czyją się zagubieni w świecie nagonki medialnej i reklam farmaceutycznych i chcieliby znaleźć naturalną drogę aby odzyskać radość z życia i pomóc swojemu organizmowi wyleczyć się z chorób, nawet tych uznawanych przez tradycyjną medycynę za nieuleczalne.

Spotkanie odbędzie się w Biurcoo 28.08. o godz: 19:00. Zapraszamy Was i Waszych najbliższych, wykład jest otwarty,