Background

Dlaczego Biurcoo?


Co nas wyróżnia?

 

Chcemy rozszerzyć ideę coworkingu! Chciałbyś jeszcze zmniejszyć koszty i otrzymać wsparcie od coworkera pracującego obok?

Czas, który poświęcisz innym zwróci się Tobie w formie rabatu. Jeśli wynajem biurka,  to nadal zbyt duży koszt, pozwolimy Ci na nie zarobić! Poświęć pół godziny, godzinę –  tyle, ile możesz– innemu coworkerowi, pomóż mu w jego biznesie, udziel porady,  wspomóż swoją wiedzą i umiejętnościami, a my to nagrodzimy rabatem!

Stać Cię na wynajem biurka lub całego biura, ale lubisz dzielić się z innymi wiedzą, też  możesz się włączyć do systemu współpracy! Chciałbyś podzielić się swoją wiedzą,  umiejętnościami? Dołącz do nas!

Pomysł ten nawiązuje również do idei „banku godzin”, którą wprowadzamy do naszej działalności. Dajemy coworkerom możliwość wymiany doświadczeń nie tylko dla ich obopólnej korzyści wobec siebie. Chcemy wspierać taką otwartą i nastawioną na drugiego człowieka postawę, dlatego osoby, które zdecydują się uczestniczyć w programie wymiany doświadczeń, będziemy nagradzać rabatami.

Zależy nam, by stworzyć jak najwięcej możliwości, z których będzie można korzystać – my dajemy materiał, krój, dodatki a coworker wybiera sam czy uszyć mu z tego garnitur czy bermudy. Ważne by było to coś, w czym będzie dobrze się czuł – szyte na miarę, spersonalizowane.

Jesteś CO-, jesteś PRO-? Współpracuj z nami! Chcemy byś czuł się dobrze i komfortowo. Pracujesz sam, ale cenisz sobie znajomości? Przyjdź do nas! Chcemy współtworzyć zespół, do którego należą ludzie z pomysłami i odwagą, by stworzyć własny biznes. Wymiana doświadczenia i atmosfera współpracy z pewnością w tym pomogą.

Poznań to dla Ciebie nowe otoczenie, dopiero co się wprowadziłeś – podpowiemy Ci jak odnaleźć się w mieście! Jesteś obcokrajowcem? Mamy obsługę w 4 językach, jeśli więc nie mówisz po polsku, to możemy porozumieć się po angielsku, hiszpańsku i włosku.

Pracujesz sam nie bez powodu i chciałbyś, żeby tak zostało? Też mamy dla Ciebie opcję – po prostu, wynajmij u nas biuro. Wiemy, że praca na własny rachunek wymaga często skupienia i spokoju.

Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies.
Akceptuje
x