Biurcoo to przede wszystkim Fernando! Jednak gdyby nie WSPÓŁpraca wielu rąk i głów, nie zaszedłby tak daleko. Proces powstawania inicjatywy jaką jest Biurcoo, to efekt wkładu wielu osób – znajomych i przyjaciół, ale również pozyskanych kontaktów, które nie byłyby możliwe bez pozytywnego i otwartego nastawienia.

Fernando – w Poznaniu mieszka już kilka lat i trochę. Pochodzi z Puertollano w Hiszpanii. Od początku jest zafascynowany naszym krajem i kulturą. Optymista, idealista, ale nie bez kontaktu z rzeczywistością. Inicjator i motywator w zespole.

Nie przyznaje się do tego otwarcie, ale każdy, kto widział go w hiszpańskim tapas barze Pika Pika wie, że niemały wpływ na powstanie Biurcoo miało jego zamiłowanie do ludzi, wspólnego spędzenia z nimi czasu, dzielenia się i pomocy.

Oprócz Fernanda w Biurcoo spotkacie na co dzień Sonię i Anitę. To one oprowadzą Was po miejscu, pomogą dobrać odpowiedni pakiet i przywitają Waszych gości. Dopilnują byście czuli się zaopiekowani 🙂 Możecie też czasem liczyć na lemoniadki i przekąski, które dla Was przygotują.

Nasza trójka wspólnie zadbała o wystrój wnętrza, od najmniejszego detalu jak lampka na biurko aż po projekt mebli (robota Fernanda!) i aranżację wnętrza. Wierzymy też w zieloną moc roślin, dlatego tak ich u nas dużo!

Lubimy tę przestrzeń i wierzymy, że i Wy ją polubicie, dlatego teraz dajemy pole do działania Wam. Nie chcemy, by Biurcoo było lokalem, a miejscem, do którego się przychodzi spotkać, porozmawiać, zainspirować, popracować. A z czasem znaleźć wspaniałych przyjaciół. Możemy to śmiało powiedzieć po tylu latach prowadzenia Biurcoo.

Chcemy jak najlepszej jakości usług, dlatego stawiamy na indywidualizm, stąd wiele zróżnicowanych pakietów do wyboru. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Dzielimy nie tylko miejsce i czas, ale umiejętności oraz doświadczenie. Budujemy wspólną rzeczywistość w pełnym wymiarze.

Obejrzyjcie efekty – samodzielnie zaprojektowane i zaaranżowane biuro. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba i będziecie się tu dobrze czuli.