Background

Usługi


Biurcoo to nie tylko miejsce do pracy, ale i przestrzeń, w której możesz prowadzić swoją działalność kompleksowo. Oferujemy pakiet usług, który umożliwi Ci załatwienie wszystkich niezbędnych spraw w jednym miejscu, bez wychodzenia zza biurka.

 

NASZE USŁUGI

 

Wynajem biurka

Główną usługą, którą świadczymy jest wynajem biurek. W zależności od zapotrzebowań, przygotowaliśmy różne pakiety umożliwiające wybór odpowiedniej dla siebie opcji, zarówno pod względem intensywności pracy – czasu, jak i jej charakteru.

 

Standard

Hot Spot
Miejsca dla osób, które planują u nas raczej krótką, kilkugodzinną wizytę. Oferujemy 15 miejsc typu hot spot:- 9 miejsc znajduje się w dużej sali, w której również znajdują się autorskie wnęki. Miejsca można zająć przy stolikach na krzesłach lub wygodnej ławie zaopatrzonej dodatkowo w poduszki.

 

Standard Plus

Biurko standard
…ale tylko z nazwy standard. Są to miejsca przeznaczone do pracy, nie tylko dla stałych współpracowników, ale także dla osób, które potrzebują tylko kilku dni czy godzin tygodniowo. Mamy 6 takich biurek, mieści się przy nich 12 osób, po dwie przy jednym biurku. Biurka są obszerne – większe niż standardowo, więc każdy coworker ma dostatecznie dużo przestrzeni dla siebie. Do dyspozycji jest wygodne krzesło biurowe oraz lampka o ciepłym świetle. Osoby, które zdecydują się na dłuższy pakiet czasowy, będą miały możliwość darmowego korzystania z szafki na klucz, która znajduje się przy każdym biurku.

 

Autorska wnęka

 

Wynajem mini biura

Mini biuro
Ze względu na dużą powierzchnię, którą zajmuje Biurcoo, udało nam się wygospodarować oddzielną przestrzeń, która może posłużyć jako mini biuro. Pomieszczenie znajduje się przy cichym korytarzu na końcu lokalu, blisko z niego zarówno do kuchni, jak i do łazienki. Jest to pomieszczenie z dwoma dużymi biurkami, przy których mogą siedzieć 4 osoby.

 

 

 

Wynajem sali konferencyjnej

Sala konferencyjna
Sala spotkań stanowi idealne rozwiązanie dla spotkań w mniejszym gronie.
Do sali wchodzi się wprost z klatki schodowej, co zapewnia intymność w przypadku sesji coachingowych czy terapii psychologicznych.
W sali znajduje się mały stolik i trzy wygodne fotele. W razie potrzeby, istnieje możliwość dostawienia czwartego fotela.

Sala jest jasna, a zielone akcenty nadają jej świeżego charakteru. Wynajmujący salę mają zapewnioną obsługę oraz wodę i ciepłe napoje. Istnieje dodatkowo możliwość wypożyczenia projektora, ekranu i skorzystania z usług skanu/ksera.

 

Organizacja spotkań

Szukasz ciekawej przestrzeni, która zrobi wrażenie na odwiedzającym? Dobrze trafiłeś! Biurcoo jest pomyślane, zarówno jako przestrzeń do pracy, jak i kreatywnej inspiracji. Doskonale sprawdzi się dla osób z branży kreatywnej, ale także zrobi wrażenie na osobach, które szukają miejsca z klasą i na odpowiednim poziomie.

To, co nas wyróżnia, to również profesjonalna obsługa. Pomożemy zająć się kompleksową organizacją spotkań, począwszy od przygotowania materiałów (ulotki, foldery, informatory), a skończywszy na smakowitym i efektownym poczęstunku.

Duża przestrzeń i liczne pomieszczenia, pozwolą nam na wydzielenie przestrzeni odpowiedniej dla Ciebie. Chcesz przeprowadzić szkolenie, warsztaty, kurs, korepetycje, spotkanie branżowe – zgłoś się do nas. Wspólnie ustalimy miejsce i harmonogram wydarzenia.

 

Wirtualne biuro

Usługa ta jest udogodnieniem dla tych Państwa, którzy prowadzą własną działalność, lecz nie posiadają siedziby. Istnieje możliwość rejestracji firmy na nasz adres. W ramach tej usługi, proponujemy dodatkowo również obsługę korespondencji.

- Rejestracja firmy to jednorazowa opłata o wysokości 100 zł. W cenę tę wliczona jest już płatność za pierwszy miesiąc korzystania z usługi.
- Przedłużenie na kolejne miesiące, to koszt 50zł/m-c.
- Prowadzenie korespondencji – odbieranie/wysyłka/skan to koszt 25zł/m-c.

 

Druk

Posiadamy kolorową drukarkę. Jest ona do dyspozycji naszych coworkerów. Jeśli jednak zaproponowane przez nas w pakietach ilości kopii, nie są wystarczające, istnieje możliwość wykupienia dodatkowych stron. Pakiet skierowany jest głównie do osób, które mają w Biurcoo małe pakiety godzinowe lub duże zapotrzebowanie w tej materii.

Proponowane pakiety:

- 1 200 kopii czarno-białych i 250 kopii kolorowych 200 zł

- 2 400 kopii czarno-białych 200 zł

- 500 kopii kolorowych 200 zł

 

Catering

W Biurcoo nie tylko znajdziesz ciszę i spokój dla pracy własnej, ale także przestrzeń przeznaczoną na spotkania, np. z klientami oraz chillout room, pokój z kuchnią i wygodnymi siedziskami przeznaczonymi do odpoczynku. Posiadamy różne kuchenne sprzęty: ekspresy do kawy, lodówkę, piekarnik i toster, także jeśli masz ochotę, możesz sobie przygotować posiłek samodzielnie, a jeśli wolisz, by zrobił to ktoś za Ciebie, świadczymy profesjonalne usługi cateringowe.

Współpracujemy z Cake me. Jest to kobiecy duet umiejący przygotować kulinarne cuda. Przygotuje wszystko pod Twój gust i upodobania kulinarne. Chcesz zaskoczyć klienta wymyślnym smakołykiem, organizujesz szkolenie i wiesz, że przyda się ciepły posiłek, a może prowadzisz kurs i przyda Ci się słona przekąska na zimno? Wszystko to dostarczymy i podamy, zgodnie ze wcześniej poczynionymi ustaleniami.

 

Wydarzenia

Biurcoo, to nie tylko miejsce pracy, ale i inspiracji. Pierwsze tygodnie prowadzenia biura, utwierdziły nas w przekonaniu, że nasz lokal świetnie się nadaje na miejsce spotkań. Chcąc odpowiedzieć na potrzebę zainteresowanych, będziemy starali się organizować regularne szkolenia i wystawy. Chcemy kształcić, inspirować i pobudzać do działania.

Jeśli macie swoje pomysły, zapraszamy do kontaktu.

 

 Usługi dodatkowe

- Wypożyczenie projektora multimedialnego – 1 godzina 20 zł (przy wynajmie sali konferencyjnej, projektor jest w cenie)

- Wynajem szafki – 1 miesiąc 50 zł (przy wynajmie biurka standard lub cube w pakiecie miesięcznym, szafka w cenie)

- Skrzynka pocztowa – 1 miesiąc 50 zł (cena obejmuje obsługę korespondencji)

***Jesteś zainteresowany więcej niż jedną usługą, powiedz nam o tym, a my przygotujemy specjalny pakiet dla Ciebie.

 

Ponadto do dyspozycji:

• Recepcja wraz z obsługą
• Internet kablowy i wifi (do 80 Mb/s)
• Flipchart /tablica w pokoju konferencyjnym
• Szafa na ubrania
• Dystrybutor do wody

 

Inne udogodnienia:

• Lokalizacja w centrum miasta
• Łatwy dojazd komunikacją miejską
• Restauracja na parterze budynku
• Parking na placu Wolności
• Kawiarenki, restauracje i sklepy w pobliżu

 

 

Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies.
Akceptuje
x