Co nas wyróźnia?

Znajdujemy się w samym centrum Poznania, w zabytkowej kamienicy. Naprzeciwko teatru, w pobliżu słynnego Okrąglaka. Nasza lokalizacja jest idealna dla osób, które lubią atmosferę tętniącego życiem miasta a pobliskość kawiarni, restauracji, poczty czy urzędów jest dla nich ważnym aspektem.

Wracając do postawionego pytania, odpowiadamy krótko: WY jesteście siłą naszego coworkingu. Społeczność, która tworzy się od 6 lat to nasze największe osiągnięcie. Mamy szczęście do ludzi i cieszymy się, że Biurcoo to przyjaciele. To dla Was powstało to miejsce i z myślą o Was cały czas się rozwijamy. A ponieważ inspirujemy się tym, jak żyjecie i pracujecie, staramy się wprowadzać elastyczne rozwiązania w naszej pakietowej ofercie.

Nasz coworking tworzony jest z zamiłowania do ludzi, niebanalnych rozwiązań, ale również do prostoty. Nasze meble powstały z projektu Fernanda – założyciela i pomysłodawcy biura. Resztę dopełniają rośliny, które pełnią funkcję estetyczną, ale również mają pomagać oczyścić powietrze i poczuć się jak w domu. Możecie odetchnąć na zielono! Jesteśmy blisko domu, ale jednak nie w domu.

Chcieliśmy stworzyć biuro, w którym każdy będzie czuł się dobrze, takie miejsce, do którego chętnie się wraca, nie tylko, by móc pracować, ale również, by móc odpocząć, porozmawiać z innymi, współpracować. Zależy nam, by work-life balance dział się już w samym biurze.

Ach! I jeszcze jedno. Psi rodzice przybywajcie z pupilami, bo miski, smaczki i zabawki czekają. 🙂

A czym można do Nas dojechać? Wszystkim można. Dzięki lokalizacji w centrum dojedziesz do nas tramwajem (w pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe różnych linii), autobusem oraz samochodem (parkingi są na wyciągnięcie ręki). Dla roweru również znajdzie się miejsce.

Więcej o coworking