Druk

Posiadamy kolorową drukarkę.

 • Jest ona do dyspozycji naszych coworkerów. Jeśli jednak zaproponowane przez nas w pakietach ilości kopii, nie są wystarczające, istnieje możliwość wykupienia dodatkowych stron.

 • Pakiet skierowany jest głównie do osób, które mają w Biurcoo małe pakiety godzinowe lub duże zapotrzebowanie w tej materii.

  Proponowane pakiety:

  – 450 kopii czarno-białych i 150 kopii kolorowych 200 zł

  – 700 kopii czarno-białych 200 zł

  – 300 kopii kolorowych 200 zł

   

  Catering

  W Biurcoo nie tylko znajdziesz ciszę i spokój dla pracy własnej, ale także przestrzeń przeznaczoną na spotkania, np. z klientami oraz chillout room, pokój z kuchnią i wygodnymi siedziskami przeznaczonymi do odpoczynku. Posiadamy różne kuchenne sprzęty: ekspresy do kawy, lodówkę, piekarnik i toster, także jeśli masz ochotę, możesz sobie przygotować posiłek samodzielnie, a jeśli wolisz, by zrobił to ktoś za Ciebie, świadczymy profesjonalne usługi cateringowe.

  Współpracujemy z Maldita Dulzura Bakery. Jest to kobiecy duet umiejący przygotować kulinarne cuda. Przygotuje wszystko pod Twój gust i upodobania kulinarne. Chcesz zaskoczyć klienta wymyślnym smakołykiem, organizujesz szkolenie i wiesz, że przyda się ciepły posiłek, a może prowadzisz kurs i przyda Ci się słona przekąska na zimno? Wszystko to dostarczymy i podamy, zgodnie ze wcześniej poczynionymi ustaleniami.

   

  Wydarzenia

  Biurcoo, to nie tylko miejsce pracy, ale i inspiracji. Pierwsze tygodnie prowadzenia biura, utwierdziły nas w przekonaniu, że nasz lokal świetnie się nadaje na miejsce spotkań. Chcąc odpowiedzieć na potrzebę zainteresowanych, będziemy starali się organizować regularne szkolenia i wystawy.