Główną usługą, którą świadczymy jest wynajem biurek. W zależności od zapotrzebowań, przygotowaliśmy różne pakiety umożliwiające wybór odpowiedniej dla siebie opcji, zarówno pod względem intensywności pracy – czasu, jak i jej charakteru. Proponujemy więc 3 tryby pracy, każdy z nich w naszym biurze, w centrum Poznania! 🙂

 

Hot spot

Hot Spot
Miejsca dla osób, które planują u nas raczej krótką, kilkugodzinną wizytę. Już nie musisz siedzieć w zatłoczonych i gwarnych kawiarniach Poznania, by złapać wi-fi i móc chwilę popracować. Specjalnie w tym celu przygotowaliśmy 15 miejsc typu hot spot: – 9 miejsc znajduje się w dużej sali, w której również znajdują się autorskie wnęki. Miejsca można zająć przy stolikach na krzesłach lub wygodnej ławie zaopatrzonej dodatkowo w poduszki.
– 7 miejsc w mniejszej, sąsiadującej sali z aneksem kuchennym. Przy wysokim stole, znajdują się krzesła barowe. Do dyspozycji jest tablica. W tej sali mogą się odbywać również korepetycje, szkolenia czy kursy dla małych grup.
Hot Spot

 

Biurko standard

Biurko standard
…ale tylko z nazwy standard. Są to miejsca przeznaczone do pracy, nie tylko dla stałych współpracowników, ale także dla osób, które potrzebują tylko kilku dni czy godzin tygodniowo. Mamy 6 takich biurek, mieści się przy nich 12 osób, po dwie przy jednym biurku. Biurka są obszerne – większe niż standardowo, więc każdy coworker ma dostatecznie dużo przestrzeni dla siebie. Do dyspozycji jest wygodne krzesło biurowe oraz lampka o ciepłym świetle. Osoby, które zdecydują się na dłuższy pakiet czasowy, będą miały możliwość darmowego korzystania z szafki na klucz, która znajduje się przy każdym biurku.

 

Autorska wnęka
Posiadamy 3 siedziska typu CUBE. Zaprojektowaliśmy je z myślą o najbardziej wymagających coworkerach. Są pomyślane jako wygodne i częściowo odizolowane przestrzenie, zapewniające podwyższony komfort pracy. W największej wnęce zmieszczą się nawet 2 osoby. Każda wnęka zaopatrzona jest w kanapę, blat, szafkę i lampkę. Wygodna i częściowo odizolowana przestrzeń pozwala na pracę w skupieniu.