Sala konferencyjna
Sala konferencyjna znajduje się w oddalonym i zacisznym miejscu Biurcoo. W sali znajduje się szklany stół i 6 wygodnych krzeseł. Sala posiada okno wychodzące na ulicę 27 Grudnia – niemal vis a vis teatru, który latem chowa się za wysokimi drzewami.

 • Okna w sali są wyposażone w specjalną roletę, która nie przepuszcza światła. Zapewni to komfort oglądania materiałów wyświetlanych na projektorze. W razie potrzeby, do dyspozycji jest również szafka, w której można schować niezbędne materiały. Jeśli więc potrzebujesz spotkać się z klientem w centrum Poznania jest to ku temu idealne miejsce.

  Z salą konferencyjną, sąsiaduje sala z miejscami hot spot i tablicą oraz aneks kuchenny. Istnieje możliwość wynajęcia całego skrzydła wraz z tymi 2 pomieszczeniami. Jest ono na ten czas zamykane i niedostępne dla innych użytkowników biura. Istnieje także możliwość osobnego wejścia, bezpośrednio z klatki.

 • Wynajmujący salę konferencyjną (w opcji całodziennej lub weekendowej) mają zapewnioną obsługę oraz wodę i ciepłe napoje. Istnieje dodatkowo możliwość zamówienia cateringu.

   

  Organizacja spotkań

  Szukasz ciekawej przestrzeni, która zrobi wrażenie na odwiedzającym? Dobrze trafiłeś! Biurcoo jest pomyślane, zarówno jako przestrzeń do pracy, jak i kreatywnej inspiracji. Doskonale sprawdzi się dla osób z branży kreatywnej, ale także zrobi wrażenie na osobach, które szukają miejsca z klasą i na odpowiednim poziomie.

  To, co nas wyróżnia, to również profesjonalna obsługa. Pomożemy zająć się kompleksową organizacją spotkań, począwszy od przygotowania materiałów (ulotki, foldery, informatory), a skończywszy na smakowitym i efektownym poczęstunku.

  Duża przestrzeń i liczne pomieszczenia, pozwolą nam na wydzielenie przestrzeni odpowiedniej dla Ciebie. Chcesz przeprowadzić szkolenie, warsztaty, kurs, korepetycje, spotkanie branżowe – zgłoś się do nas.