Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą?
Irytuje Cię opłata do ZUS?
Myślisz o innej formie zapewnienia sobie emerytury?

[box type=”bio”]9 Lipca – 18:00[/box]

Jeżeli na jakieś pytanie odpowiedziałeś TAK zapraszamy Cię na spotkanie, na którym dowiesz się jak nie płacić ZUS-u oraz jak lepiej zainwestować te pieniądze.

Justyna Broniecka-Klim Joanna Lindner-Grem Krzysztof Pilch
Justyna Broniecka-Klim Joanna Lindner-Grem Krzysztof Pilch
Dlaczego nie ZUS? Jak nie ZUS to co?
Specjalista w zakresie kadr i płac, tematyki HR, menadżer oraz trener biznesu.

 • Od kilkunastu lat związana z działami personalnymi największych firm w Polsce.

  Specjalista z zakresu finansów, z kilkuletnim doświadczeniem w zakresie finansów, mi. w znanej firmie konsultingowej. Trener, Inwestor, Planista Finansowy. Od ponad pięciu lat organizator i prelegent Seminariów Biznesowo Inwestycyjnych na terenie całego kraju.

  Dlaczego nie ZUS? (Justyna Broniecka – Klim, Anna Lindner – Grem)

  ZUS obecnie przeżywa ogrom problemów związanych z finansowaniem emerytur. Problemy te wynikają z systemu emerytalnego zwanego pokoleniowym, gdzie przy ujemnym przyroście naturalnym obecne pokolenie pracujące nie ma szans utrzymać emerytów. Wielu przedsiębiorców, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą dotyka problem comiesięcznego kosztu w postaci opłaty do ZUS. W dobie tzw. listów motywacyjnych, gdzie często otrzymujemy informację, że otrzymamy emeryturę na poziomie 100,200,300zł miesięcznie, przedsiębiorcy zaczynają szukać innego sposobu prowadzenia swojej działalności. Podczas wystąpienia pokażemy w jaki sposób legalnie prowadzić swoją działalność i nie płacić ZUS-u.

  Jak nie ZUS to co? (Krzysztof Pilch)

  Większość z nas zdaje sobie sprawę, że nie otrzyma emerytury z ZUS. W porównaniu do naszych sąsiadów z zachodniej granicy, gdzie aż 60% ludności dba o swoją przyszłość, w Polsce tylko 5% mieszkańców robi oszczędności, które pozwolą żyć im na godziwym poziomie w czasie emerytury. Po pierwszej godzinie będziemy wiedzieli jak prowadzić swoją działalność, tak aby nie wnosić opłat do ZUS. Dzięki temu zwalniają nam się środki finansowe, które zdecydowanie lepiej można spożytkować. Najlepiej na ten sam cel, czyli przyszłą emeryturę. Podczas tej godziny pokażemy rozwiązania finansowe, dzięki którym nasze pieniądze będą bezpieczne i dzięki którym otrzymamy emerytury na takim poziomie, na jakim chcemy. Dowiesz się na co zwracać uwagę inwestując swoje pieniądze i jak to robić bezpiecznie.

  [box type=”warning”] Liczba miejsc na spotkaniu ograniczona. Osoby zdecydowane wziąć w nim udział proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.